Naspäť hore
Spojme sa!
Moldavská 43/A, 040 11 Košice
info@gecora.com
Tel.: +421 915 232 161
Máte skúsenosti? Poďte k nám!
kovarik@gecora.com
Tel.: +421 910 818 111

O nás

Sme full-service digitálna agentúra

eCommerce

Tvorba funkčných a predávajúcich eCommerce riešení je našou prioritou, a preto ponúkame komplet tvorba, návrh a starostlivosť o eshop.

Webové & mobilné aplikácie

Nie je pre nás žiadny problém vytvoriť webovú alebo mobilnú aplikáciu spĺňajúcu funkčné požiadavky zadané našim klientom.

Full-service marketing

S tvorbou eshopu to u nás nekončí! Pomôžeme Vám rásť v online svete a propagovať Vašu značku tak, aby dosiahla potrebný rast a ciele.

ČO ROBÍME?

Pracujeme vo svete digitálu, od dizajnu až po vývoj aplikácii ušitých presne podľa požiadaviek nášho klienta

S našimi klientmi máme kamarátsky vzťah, vďaka ktorému budujeme spoločne tie najlepšie webové prezentácie, reklamné materiály a systémy tvorené na mieru presne podľa požiadaviek klienta či už vo svete webových ale i natívnych crossplatform aplikácii.

Samozrejme je pre nás náš klient na prvom mieste a vždy sa snažíme vyhovieť jeho požiadavkám v plnej miere. Radi poradíme, ak by niečo malo byť inak a radi si necháme poradiť.

Viktor Jančik

Founder

Viktor založil gecora digital po tom, čo sa pôvodná firma .jančik Design rozrástla a potrebovali sme rozšíriť možnosti. Momentálne sa venuje na profesionálnej úrovni WordPress, WooCommerce, grafike, UI a UX či chodu firmy.

Viktor Jančik
Adam Kovářík

Co-Founder, commercial director

Adam sa zaoberá social marketingom či PPC kampaňami a starostlivosťou o klienta. Zároveň sa stará o rozloženie úloh a firmu ako obchodný riaditeľ.

Adam Kovářík
Attila Jančik

Programming & project strategy

Attila sa minimálne dve desaťročia venuje programovaniu a strategickej tvorbe plánov pre vývoj aplikácii na mieru. Natívne cross-platform aplikácie sú pre neho brnkačka.

Attila Jančik
Patrik Karaffa

Marketing, strategy, print design

Paťo sa už dlho venuje tvorbe marketingových plánov s priamou a plánovanou stratégiou pre sociálne siete obohatené pútavou grafikou z jeho dielne.

Patrik Karaffa

Pár z naších spokojných klientov

Sme hrdí na to, že spravujeme digitál tých najlepších

0
Úspešných
Projektov
0
Vypitých
pív

Poďmen ato spolu!

Máte neriešiteľný projekt?

Ak máte neriešiteľný projekt, tak potom ste na dobrom mieste pre jeho riešenie! Poďme sa spolu pozrieť na to, ako vieme vybudovať úspešný brand či vytvoriť fungujúci systém.